آخرین تغییرات لیست قیمت اتصالات گاز نیکا‌‌صنعت

جهت اطلاع از درصد تخفیف نقدی لیست قیمت اتصالات گاز نیکا صنعت با کارشناسان نیکا صنعت تماس بگیرید:

09101654399 و 02133943320

لیست قیمت اتصالات گازی نیکاصنعت

لیست قیمت 128

لیست قیمت اتصالات فولادی جوشی نیکاصنعت

لیست قیمت اتصالات گازی نیکا‌صنعت

لیست قیمت نیکا صنعت به طور کلی برای اتصالات گازی درزدار و اتصالات گازی بدون درز مانیسمان ارائه شده است. دراین لیست به انواع اتصالات گاز نیکا از قبیل زانو‌‌‌‌‌‌‌‌یی، کپ، سردنده، سه راهی، تبدیل و انواع ملزومات لوله کشی صنعتی از قبیل انواع بست لوله کشی، نوارآلتن، رنگ پرایمر، الکترود، نوار‌تفلون و همچنین اتصالات دنده ای نیز اشاره گردیده است.

به دلیل به روز بودن قیمت ملزومات لوله کشی و نوسانات بازار برای آگاهی از قیمت این اقلام با دفتر فروش نیکا صنعت تماس حاصل فرمایید.

قیمت محصولات موجود در لیست بدون احتساب درصد تخفیف ارائه شده است. برای آگاهی از درصد تخفیف محصولات و هرگونه مشاوره قبل از خرید، با دفتر فروش نیکا صنعت تماس حاصل نمایید.

* درصد تخفیفات بنابر حجم سفارش خرید متغیر می باشد.

در لیست قیمت اتصالات گازی نیکا صنعت سعی بر آن شده است تا بنا به درخواست مشتریان بر اساس اصطلاحات رایج و مرسوم در بازار اتصالات گازی فولادی ارائه شود؛ لذا از سایز 1/2 اینچ الی 4 اینچ بر حسب میلیمتر(2 الی 10) ارائه شده است.

تمامی محصولات نیکاصنعت دارای نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران می باشند.

بنا به درخواست مشتریان اتصالات گازی درزدار سبک (فاقد نشان استاندارد) نیز در لیست قیمت قرار گرفته است که در صورت درخواست مشتری قابل سفارش می باشد.

در لیست قیمت اتصالات جوشی قیمت اتصالات درزدار رده ۲۰، مانیسمان رده ۲۰ استاندارد، ارائه گردیده است قیمت اتصالات جوشی مانیسمان رده ۴۰ و قیمت اتصالات جوشی مانیسمان رده ۸۰ به دلیل افزایش ضخامت لوله و اتصالات قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

نیکا صنعت سعی بر آن دارد تا در آینده نزدیک لیست قیمت اتصالات جوشی مانیسمان در رده های ۴۰ و ۸۰ را نیز به صفحه لیست قیمت خود بیافزاید.

در حال حاضر جهت آگاهی از قیمت اتصالات جوشی مانیسمان رده ۴۰ و اتصالات جوشی مانیسمان رده ۸۰ با دفتر فروش نیکا صنعت تماس حاصل فرمایید.